Skocz do zawartości
 • online.thumb.jpg.41ff678c77ff6bccd92279bee8da0420.jpg

  Masz kłopot w życiu osobistym, problem obyczajowy lub ściśle psychologiczny? Chcesz wiedzieć, co możesz zrobić, żeby sobie pomóc i dowiedzieć się jakie są potencjalne rozwiązania? Dowiedz się korzystając z darmowej konsultacji na forum monitorowanym przez psychologa.
   

  Jak uzyskać bezpłatną poradę? To proste!

  Krok 1 z 4
  Zarejestruj się w naszym serwisie używając pseudonimu, bo porady online mogą być udzielane tylko w odpowiedzi na anonimowe zapytania osób dorosłych.

  Krok 2 z 4
  Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami na temat tego, jak można napisać pytanie do psychologa. Koniecznie podaj swój wiek.

  Krok 3 z 4
  Opisz swój problem i zadaj konkretne pytania we właściwym dziale na forum: http://www.ocalsiebie.pl/forums/

  Krok 4 z 4
  Uzbrój się w cierpliwość. Darmowych porad zespół psychologów udziela w miarę możliwości czasowych i pod warunkiem, że jest to możliwe na podstawie przedstawionych informacji oraz zasadne biorąc pod uwagę charakter problemu. W trakcie oczekiwania na odpowiedź możesz przedstawić się innym użytkownikom forum lub integrować z naszą społecznością. 

   

  WSKAZÓWKI JAK NAPISAĆ PYTANIE DO PSYCHOLOGA

  Postaraj się opisać zwięźle, ale treściwie temat; nie opisuj całego swojego życia i nie twórz wielostronicowego dokumentu; skup się na konkretach i kluczowych kwestiach. 

  Uwzględnienie poniższej instrukcji przyśpieszy udzielenie Ci odpowiedzi. Opisując swój problem powiedz...

  1. Kim jesteś (podaj przynajmniej płeć oraz wiek)? 
   Na przykład: Jestem samotną matką lat 24... Jestem bezrobotnym mężczyzną stanu wolnego w wieku 35... Jestem studentką w wieku 21...

    
  2. W jakiej sytuacji pojawił się problem oraz jak długo trwa? 
   Na przykład: Odkąd zmarł mój mąż czyli od dwóch lat... Odkąd moja firma splajtowała to znaczy od roku... Odkąd pamiętam... Od czterech miesięcy... Odkąd straciłem pracę czyli od pięciu miesięcy... 

    
  3. Na czym Twoim zdaniem polega problem? 
   Na przykład: Nie mam siły zwlec się z łóżka... Nie mogę uwolnić się od partnera, który mnie krzywdzi... Ciągle wchodzę w toksyczne relacje... Mam problem z hazardem... Ciągle wpadam w gniew i kłócę się ze wszystkimi... Nic mnie nie cieszy... Boję się, że zemdleję... Ciągle martwię się o swoje zdrowie... Bez przerwy chodzę zdołowana... Czuję przymus sprawdzania wszystkiego wiele razy...  

    
  4. Jak sobie ewentualnie radzisz z problemem albo jak go znosisz? 
   Na przykład: Staram się myśleć pozytywnie... Staram się rozmawiać z partnerem i ustalać nowe zasady... Do wszystkiego się zmuszam... Nie radzę sobie, śpię całymi dniami... Romansuję, żeby poczuć, że jestem coś warta... Chodzę na spotkania Anonimowych Alkoholików... Biorę leki od psychiatry... 

    
  5. Jakie ewentualnie masz pytania odnośnie problemu? 
   Na przykład: Co to może być... Czy to jest depresja... Jak naprawić relacje z partnerem... Co zrobić żeby... Czy to jest uleczalne... Jak zerwać z nałogiem... Jak zmotywować się do ćwiczeń... Jak poradzić sobie z tym problemem...


 • Możesz również skorzystać z płatnej konsultacji z psychologiem online, przez Skype. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

  Psychologowie online

  Aktualnie w naszym zespole są:
  Rafał Olszak - psycholog kliniczny, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny
  Kamila Kubaczyk - psycholog, terapeuta uzależnień
  Katarzyna Tuszyńska - psycholog kliniczny, terapeuta uzależnień, psychodietetyk

O nas

Psychologiczna i obyczajowa platforma Ocal Siebie oferuje treści psychologiczne, forum dyskusyjne monitorowane przez terapeutów oraz pomoc psychologów online. Gabinet zajmuje się sprawami takimi jak: diagnoza psychologiczna, leczenie depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania, terapia tzw. syndromu DDA, psychoterapia stresu pourazowego, terapia par, małżeństw i indywidualnych osób dorosłych.

Gabinet Ocal Siebie to centrum psychoterapii bez granic - platforma, na której bez względu na miejsce pobytu można uzyskać polskojęzyczną pomoc psychologiczną przez Internet!

Psychoterapia przez Internet

Na naszej platformie pracują polecani, skuteczni psychologowie i psychoterapeuci online, przez Skype. Oferują pomoc psychologiczną i terapię poznawczo-behawioralną. Psycholog online to rozwiązanie wygodne i skuteczne. W zespole Ocal Siebie pracują wykwalifikowani specjaliści, doświadczeni psycholodzy.

Psycholog online, psychoterapeuta przez Skype

Porady psychologiczne przez Internet

×

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.