Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Peter Gruene

Wątpliwości tuż przed ślubem . . .

Polecane posty

Dzień Dobry,

Mam 37 lat i od 2 lat jestem w związku z 6 lat starszą kobietą. Ja kawaler. Ona rozwódka z dorosłym synem. Mieszkamy razem od ponad roku. Przeprowadziłem się do niej do dużego miasta z drugiego krańca Polski ze wsi. Kochamy się. Jesteśmy zaręczeni. Wkrótce bierzemy ślub. Zauważyłem, że im bliżej tego wydarzenia, coraz więcej wątpliwości pojawia się w mojej głowie. Czy dobrze robię? Czy sobie poradzę? Ostatnio nawet myślałem sobie, że jak już się rozejść, to lepiej przed niż po ślubie - mniej komplikacji. Powodem są napięcia, które czasem między nami powstają. Po zaręczynach nie spieszyło mi się do wyznaczenia terminu ślubu. Jedna moja druga połowa przycisnęła mnie i ustaliliśmy go w końcu w urzędzie. Mamy już zakupione ciuchy i obrączki. Świadkowie też już są. Zadaję sobie tylko pytanie, skąd we mnie ten niepokój? Czy to normalne? Może przesadzam? Co sądzicie?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

O nas

Psychologiczna i obyczajowa platforma Ocal Siebie oferuje treści psychologiczne, forum dyskusyjne monitorowane przez terapeutów oraz pomoc psychologów online. Gabinet zajmuje się sprawami takimi jak: diagnoza psychologiczna, leczenie depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania, terapia tzw. syndromu DDA, psychoterapia stresu pourazowego, terapia par, małżeństw i indywidualnych osób dorosłych.

Gabinet Ocal Siebie to centrum psychoterapii bez granic - platforma, na której bez względu na miejsce pobytu można uzyskać polskojęzyczną pomoc psychologiczną przez Internet!

Psychoterapia przez Internet

Na naszej platformie pracują polecani, skuteczni psychologowie i psychoterapeuci online, przez Skype. Oferują pomoc psychologiczną i terapię poznawczo-behawioralną. Psycholog online to rozwiązanie wygodne i skuteczne. W zespole Ocal Siebie pracują wykwalifikowani specjaliści, doświadczeni psycholodzy.

Psycholog online, psychoterapeuta przez Skype

Porady psychologiczne przez Internet

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.