Skocz do zawartości
 • Gabinet Ocal Siebie www.ocalsiebie.pl poszukuje psychologa, psychoterapeuty do pracy zdalnej (praca przez Internet, z wykorzystaniem programu Skype i specjalnej platformy internetowej).

  PROPONOWANE PRZEZ NAS WARUNKI:

  - bycie częścią zespołu psychologów do dyspozycji klientów na platformie (klient sam wybiera psychologa);

  - praca w ramach umowy o współpracy;

  WARUNKI KONIECZNE:

  - własna działalność gospodarcza lub Inkubator przedsiębiorczości;

  - tytuł magistra psychologii (szczególnie mile widziani są psychologowie kliniczni po SWPS);

  - dyspozycyjność przynajmniej 6 godzin tygodniowo w godzinach wieczornych;

  - udzielanie się na platformie czyli odpowiadanie na forum oraz publikowanie choćby krótki artykułów, wpisów blogowych (co promuje danego psychologa i zwiększa zainteresowanie jego osobą u klientów, którzy sami wybierają specjalistę; uczciwie zaznaczamy, że brak aktywności oznacza bycie kolejnym anonimowym magistrem psychologii w sieci i w rezultacie małą ilość klientów);

  - doświadczenie w niesieniu pomocy psychologicznej (szczególnie mile widziane zatrudnienie w szpitalu na oddziale psychiatrycznym lub w placówce o podobnym profilu); 

  - akcesoria (mikrofon, kamerka) i warunki do prowadzenia konsultacji przez Skype (w tym Internet spełniający wymagania techniczne tej aplikacji); 

  - wysoka kultura osobista, w szczególności punktualność; komunikatywność; 

  - używanie e-maila i Skype do pozostawania z nami w kontakcie na bieżąco;

  - siła przebicia niezbędna do tego, by przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. 

  DODATKOWE ATUTY:

  - bycie psychoterapeutą lub szkolenie w tym zakresie.

  Współpraca z nami może być dla Ciebie pracą dodatkową. Może też w perspektywie czasu, wraz z przybywaniem kolejnych klientów, stać się zajęciem w pełnym wymiarze godzin. Lojalnie raz jeszcze zaznaczamy, że ilość klientów jest wprost proporcjonalna do zaangażowania w aktywność na łamach strony. Bierny psycholog = bezrobotny psycholog. 

  Jeżeli spełniasz powyższe wymogi i jesteś zainteresowany bądź zainteresowana pracą, prześlij swoją aplikację czyli CV z aktualnym zdjęciem oraz list motywacyjny.

   

  gabinet.jpg.8ce416d0343175d578795ae5d0efea5e.jpg

O nas

Psychologiczna i obyczajowa platforma Ocal Siebie oferuje treści psychologiczne, forum dyskusyjne monitorowane przez terapeutów oraz pomoc psychologów online. Gabinet zajmuje się sprawami takimi jak: diagnoza psychologiczna, leczenie depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania, terapia tzw. syndromu DDA, psychoterapia stresu pourazowego, terapia par, małżeństw i indywidualnych osób dorosłych.

Gabinet Ocal Siebie to centrum psychoterapii bez granic - platforma, na której bez względu na miejsce pobytu można uzyskać polskojęzyczną pomoc psychologiczną przez Internet!

Psychoterapia przez Internet

Na naszej platformie pracują polecani, skuteczni psychologowie i psychoterapeuci online, przez Skype. Oferują pomoc psychologiczną i terapię poznawczo-behawioralną. Psycholog online to rozwiązanie wygodne i skuteczne. W zespole Ocal Siebie pracują wykwalifikowani specjaliści, doświadczeni psycholodzy.

Psycholog online, psychoterapeuta przez Skype

Porady psychologiczne przez Internet

×