Skocz do zawartości

psycholog Martyna Ciebiera

Terapeuta
  • Zawartość

    0
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O psycholog Martyna Ciebiera

O mnie

mgr Martyna Ciebiera
psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny
(login na Skype: martyna.ciebiera)

Wykształcenie:
Ukończyłam psychologiczne studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim. Poszerzam swoje kompetencje w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Ponadto podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. 

Praktyka:
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Centrum Psychiatrii w Katowicach, Samodzielnym Publicznym Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Siemianowicach Śląskich i Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim w Piotrkowie Trybunalskim. Obecnie pracuję w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie oraz w prywatnym gabinecie. 

Specjalizuję się w pracy terapeutycznej z osobami cierpiącymi na zaburzenia lękowe i depresyjne. 

W swojej praktyce kieruję się podejściem poznawczo-behawioralnym, starając się dobrać najbardziej odpowiedni sposób pracy do potrzeb konkretnej osoby. 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji wybitnych specjalistów.

Wolne terminy, formularz rezerwacji oraz cennik usług

rezerwacja-online.png.f9fddc7ea6ab4e0a1ce6969d43771f77.png

Psychoterapia przez Internet

Na naszej platformie pracują polecani, skuteczni psychologowie i psychoterapeuci online, przez Skype. Oferują pomoc psychologiczną i terapię poznawczo-behawioralną. Psycholog online to rozwiązanie wygodne i skuteczne. W zespole Ocal Siebie pracują wykwalifikowani specjaliści, doświadczeni psycholodzy.

×