Skocz do zawartości

psycholog Natalia Popławska

Terapeuta
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O psycholog Natalia Popławska

  • Ranga
    Debiutant

O mnie

mgr Natalia Popławska
psycholog, psychoterapeuta
(login na Skype: natalia_poplawska)

Wykształcenie:
Jestem absolwentką psychologii (specjalność kliniczna) oraz doktorantką Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Diagnoza psychologiczna. Obecnie jestem w trakcie kształcenia w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. 

Praktyka:
Doświadczenie zawodowe zdobywałam jako długoletni wolontariusz w Świetlicy Terapeutycznej działającej na rzecz dzieci z rodzin dysfunkcyjnych mierzących się głównie z chorobą alkoholową. Następnie w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu na oddziale całodobowym, gdzie do moich głównych zadań należała diagnoza psychologiczna, psychoedukacja oraz oddziaływania terapeutyczne. Obecnie doświadczenie zdobywam w prywatnej praktyce psychologicznej i diagnostycznej, gdzie głównie zajmuję się zaburzeniami depresyjnymi oraz zaburzeniami lękowymi.

Wolne terminy, formularz rezerwacji oraz cennik usług

rezerwacja-online.png.f9fddc7ea6ab4e0a1ce6969d43771f77.png

Psychoterapia przez Internet

Na naszej platformie pracują polecani, skuteczni psychologowie i psychoterapeuci online, przez Skype. Oferują pomoc psychologiczną i terapię poznawczo-behawioralną. Psycholog online to rozwiązanie wygodne i skuteczne. W zespole Ocal Siebie pracują wykwalifikowani specjaliści, doświadczeni psycholodzy.

×