Skocz do zawartości

LidiaP

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O LidiaP

 • Ranga
  Debiutant
 1. LidiaP

  Sama nie wiem

  Witam. Od pewnego momentu, moje życie stało się zupełnie inne. Kłamstwo za kłamstwem, częsty płacz szczególnie wieczorem, brak chęci pójścia do pracy, mieszane uczucia. Śmiech za chwilę płacz. Co się ze mną dzieje? Nie mam chęci do życia. Nie cieszy mnie nic. To wszystko jest silniejsze ode mnie

O nas

Psychologiczna i obyczajowa platforma Ocal Siebie oferuje treści psychologiczne, forum dyskusyjne monitorowane przez terapeutów oraz pomoc psychologów online. Gabinet zajmuje się sprawami takimi jak: diagnoza psychologiczna, leczenie depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania, terapia tzw. syndromu DDA, psychoterapia stresu pourazowego, terapia par, małżeństw i indywidualnych osób dorosłych.

Gabinet Ocal Siebie to centrum psychoterapii bez granic - platforma, na której bez względu na miejsce pobytu można uzyskać polskojęzyczną pomoc psychologiczną przez Internet!

Psychoterapia przez Internet

Na naszej platformie pracują polecani, skuteczni psychologowie i psychoterapeuci online, przez Skype. Oferują pomoc psychologiczną i terapię poznawczo-behawioralną. Psycholog online to rozwiązanie wygodne i skuteczne. W zespole Ocal Siebie pracują wykwalifikowani specjaliści, doświadczeni psycholodzy.

Psycholog online, psychoterapeuta przez Skype

Porady psychologiczne przez Internet

×

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.