Skocz do zawartości

nataliazawillo

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O nataliazawillo

 • Ranga
  Debiutant
 1. nataliazawillo

  Zazdrość

  Nie jestem psychologiem, ale też miałam podobny problem. Moim zdaniem ważne jest żeby ta druga osoba to zrozumiała, co Twój partner robi i jak jesteś podejrzliwa to żeby ci wszytsko wyjaśnił żeby to nie zaśmiecało Twojej głowy i żebyś się nad tym nie zastanawiała i nie snuła podejrzeń. Ja mam z tym kłopot, ponieważ mój chłopak pisał z innymi dziewczynami po kryjomu, niby przeprosił itd., ale jak jestem podejrzliwa to nie jest w stanie pokazać mi np. telefonu, bo uważa że jest to przesada i brak zaufania. Chętnie poczekam na inne odpowiedzi.
 2. nataliazawillo

  chorobliwa zazdrość

  Witam, potrzebuje pomocy, obiektywnego spojrzenia na moją sytuacje. Mam problem z moim chłopakiem, jestem chorobliwie zazdrosna o jego rodzinę, relacje, ich życie. Są to ludzie jak mi się wydaje którzy nie chcą wpuszczać do swojego otoczenia nikogo obcego bo dobrze czuja się ze sobą. Mają idealną prace, bardzo dużo pieniędzy i doświadczenie którym dzielą się z synem, a on nie ma zamiaru mi tego przekazywać, mimo że studiujemy to samo. Mają idealne życie jak z bajki,wg mnie, jego siostra nie musi pracować, studiuje, ma pieniądze na wszystko. On ma bardzo dobry kontakt z rodzicami, cały czas z nimi rozmawia, nawet wymyśla problemy żeby mieli o czym rozmawiać, bo oni mieszkają za granicą Moja rodzina jest zupełnie inna, nie mam wsparcia, a na moją medycynę mówią " to nic nadzwyczajnego daj mi spokój i pracuj", mają swój biznes i nie interesuje ich nic oprócz tego, nawet sama muszę pracować żeby mieć na studia. Nie mogę wytrzymać gniewu jaki jest we mnie w stosunku do tych ludzi, a cały czas się o to kłócimy, cały czas. Nie wiem co mam zrobić, próbowałam to blokować jak zalecił psycholog ale to nic nie daje. Dodatkowo on cały czas piszę z jakimiś dziewczynami, co moim zdaniem nie wpływa na nas dobrze, bo mnie przy tym zaniedbuje, ale wg niego kontakty są potrzebne, a ja nie mogę tego tak po prostu zaakceptować, tym bardziej że były dwie przez które prawię się nie rozstaliśmy bo robił to w ukryciu przede mną. Bardzo proszę o podpowiedź co robić..

O nas

Psychologiczna i obyczajowa platforma Ocal Siebie oferuje treści psychologiczne, forum dyskusyjne monitorowane przez terapeutów oraz pomoc psychologów online. Gabinet zajmuje się sprawami takimi jak: diagnoza psychologiczna, leczenie depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania, terapia tzw. syndromu DDA, psychoterapia stresu pourazowego, terapia par, małżeństw i indywidualnych osób dorosłych.

Gabinet Ocal Siebie to centrum psychoterapii bez granic - platforma, na której bez względu na miejsce pobytu można uzyskać polskojęzyczną pomoc psychologiczną przez Internet!

Psychoterapia przez Internet

Na naszej platformie pracują polecani, skuteczni psychologowie i psychoterapeuci online, przez Skype. Oferują pomoc psychologiczną i terapię poznawczo-behawioralną. Psycholog online to rozwiązanie wygodne i skuteczne. W zespole Ocal Siebie pracują wykwalifikowani specjaliści, doświadczeni psycholodzy.

Psycholog online, psychoterapeuta przez Skype

Porady psychologiczne przez Internet

×

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.