Skocz do zawartości
 • PSYCHOLOGOWIE-DUZYBANNER1.thumb.jpg.c6c299280bf371c9c0313173781235b3.jpg

  Polecani psychologowie online

  Aktualnie w naszym zespole są:
  Rafał Olszak - psycholog kliniczny, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny
  Kamila Kubaczyk - psycholog, terapeuta uzależnień
  Katarzyna Tuszyńska - psycholog kliniczny, terapeuta uzależnień, psychodietetyk
  Aleksandra Pastor - psycholog, psychoterapeuta, logopeda
  Marta Wiśniewska - psycholog, psychoterapeuta

  Zestawienie psychologów znajduje się tutaj.

  Wolne terminy, formularz rezerwacji oraz cennik usług

  rezerwacja-online.png.f9fddc7ea6ab4e0a1ce6969d43771f77.png

  Konsultacje psychologiczne i internetowa psychoterapia poznawcza

  Sprawdzona i stosowana od dawna w publicznej służbie zdrowia w Wielkiej Brytanii, Holandii i Szwecji kompletna internetowa psychoterapia poznawcza (ITP) teraz dostępna jest także dla Polaków na całym świecie dzięki profesjonalnej platformie psychoterapeutycznej ocalsiebie.pl. W ramach usługi klient uczestniczy w standardowych 50-minutowych sesjach psychoterapii, które odbywają się przez Internet (z wykorzystaniem Skype - darmowego programu do rozmów wideo online) oraz ma dostęp do Strefy Klienta z pracami osobistymi (przyklad-pracy-osobistej.pdf) do wykonywania między sesjami i z niemal codziennym kontaktem ze swoim terapeutą. Psychoterapia uwzględnia bieżące wydarzenia z życia klienta, ale ma również sprecyzowaną strukturę, dzięki czemu unika się dryfu terapeutycznego ("przegadania sesji" bez wymiernych korzyści dla klienta). Każda sesja psychoterapii zwieńczona jest pisemnym raportem (przyklad-raportu-dla-klienta.pdf), w którym psychoterapeuta podsumowuje ważne kwestie poruszone na spotkaniu i kluczowe zalecenia, dzięki czemu klientowi nic nie umyka. Dokumentowanie sesji sprzyja też utrzymywaniu wysokiej jakości i użyteczności sesji, ponieważ klient może wyrazić swoją opinię na temat przebiegu spotkania i podzielić się refleksjami. ITP ma charakter współpracy - klient i terapeuta wspólnie decydują o celach i metodach terapii. ITP bazuje na technikach o naukowo potwierdzonej skuteczności, zorientowana jest na tu i teraz, koncentruje się na rozwiązywaniu bieżących trudności, z założenia jest krótkoterminowa (w większości przypadków nie przekracza 25 sesji). ITP świadczona przez ocalsiebie.pl jest bardzo przystępna cenowo, ponieważ ceny wyrażone są w polskich złotych, a w porównaniu do wielu innych walut złotówka jest po prostu tania. 

  Można metaforycznie powiedzieć, że Gabinet Ocal Siebie to centrum psychoterapii bez granic, ponieważ sesja psychoterapeutyczna odbywa się z wykorzystaniem Skype - darmowego programu do rozmów wideo przez Internet. Bezpłatną aplikację Skype można pobrać stąd.

  Oferowane są spotkania w relatywnie bliskich terminach oraz w dogodnym czasie.  

  Pytania i odpowiedzi

  W tym miejscu można znaleźć odpowiedzi na pytania takie jak: Dlaczego właśnie psychoterapia online? Co jest korzystne dla klienta kontaktującego się z psychologiem przez Internet? Co jest potrzebne do psychoterapii online? Czy psychoterapia online jest skuteczna?

O nas

Psychologiczna i obyczajowa platforma Ocal Siebie oferuje treści psychologiczne, forum dyskusyjne monitorowane przez terapeutów oraz pomoc psychologów online. Gabinet zajmuje się sprawami takimi jak: diagnoza psychologiczna, leczenie depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania, terapia tzw. syndromu DDA, psychoterapia stresu pourazowego, terapia par, małżeństw i indywidualnych osób dorosłych.

Gabinet Ocal Siebie to centrum psychoterapii bez granic - platforma, na której bez względu na miejsce pobytu można uzyskać polskojęzyczną pomoc psychologiczną przez Internet!

Psychoterapia przez Internet

Na naszej platformie pracują polecani, skuteczni psychologowie i psychoterapeuci online, przez Skype. Oferują pomoc psychologiczną i terapię poznawczo-behawioralną. Psycholog online to rozwiązanie wygodne i skuteczne. W zespole Ocal Siebie pracują wykwalifikowani specjaliści, doświadczeni psycholodzy.

Psycholog online, psychoterapeuta przez Skype

Porady psychologiczne przez Internet

×

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.